Koronawirus, 4 sierpnia. Ile jest dziś zakażeń w Wielkopolsce?

2021-08-04 10:34
Koronawirus, 4 sierpnia. Ile jest dziś zakażeń w Wielkopolsce?
Autor: SHUTTERSTOCK Koronawirus, 4 sierpnia. Ile jest dziś zakażeń w Wielkopolsce?

Koronawirus 4 sierpnia, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce? Wariant delta atakuje coraz mocniej na świecie, a czwarta fala to tylko kwestia czasu. Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w środę (4 sierpnia) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 4 sierpnia, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Za nami trzy fale koronawirusa, które zebrały żniwo zgonów. Ponadto w ostatnich tygodniach na świecie rozprzestrzenia się bardziej zaraźliwy wariant delta, a to może zwiastować czwartą falę koronawirusa. Zdaniem ekspertów powinniśmy na nią być gotowi już wczesną jesienią. Jak będzie ona wyglądać? Wszystko zależy od tempa szczepień przeciw COVID-19.

Jak wygląda sytuacja epidemiczna dziś, w środę 4 sierpnia 2021 roku? Codziennie o godz. 10:30 pojawia się najnowszy raport ministerstwa zdrowia.

W środę (4 sierpnia 2021) resort zdrowia poinformował o 164 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 4 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 2 883 448 osób. Niestety, 75 269 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 4 sierpnia 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 7 osób. W regionie nie odnotowano żadnego zgonu.

Prof. Simon odpowiada na pytania dotyczące koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE