Koronawirus. Czwarta fala. Raport z Wielkopolski [21.09.21]

2021-09-21 10:32
Koronawirus. Czwarta fala. Raport z Wielkopolski [21.09.21]
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/mufidpwt Koronawirus. Czwarta fala. Raport z Wielkopolski [21.09.21]

Koronawirus w Polsce. To już początek czwartek fali. Ile dziś (21.09) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również we wtorek (21 września) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 21 września, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Za nami trzy fale koronawirusa, które zebrały żniwo zgonów. Ponadto od kilku tygodni widzimy ponowny wzrost zakażeń, co może świadczyć o czwartej fali koronawirusa. Jak będzie ona wyglądać? Wszystko zależy od tempa szczepień przeciw COVID-19.

Ile dziś (21 września) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 21 września 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia i czy III fala COVID-19 opuszcza nasz kraj? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

We wtorek (21 września 2021) resort zdrowia poinformował o 711 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 5 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 10 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 2 899 008 osób. Niestety, 75 503 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 21 września 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 28 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarła 1 osoba.

Sonda
Obawiasz się czwartej fali koronawirusa?
Brytyjski wariant koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE