Koronawirus. Czwarta fala się rozpędza! Raport z Wielkopolski [5.10.21]

2021-10-05 10:32
Koronawirus. Czwarta fala ruszyła! Raport z Wielkopolski [5.10.21]
Autor: fernandozhiminaicela Koronawirus. Czwarta fala ruszyła! Raport z Wielkopolski [5.10.21]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii się rozpoczęła. Ile dziś (5.10) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również we wtorek (5 października) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 5 października, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Za nami trzy fale koronawirusa, które zebrały żniwo zgonów. Ponadto od kilku tygodni widzimy stały wzrost zakażeń. Tym samym możemy mówić o czwartej fali.

Ile dziś (5 października) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 5 października 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia i czy III fala COVID-19 opuszcza nasz kraj? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

We wtorek (5 października 2021) resort zdrowia poinformował o 1 325 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 8 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 38 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 2 912 876 osób. Niestety, 75 741 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 5 października 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 45 osób.

Sonda
Czy boisz się czwartej fali koronawirusa?
Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE