Koronawirus. Duży wzrost liczby zakażeń. Piąta fala na horyzoncie?! Raport z Wielkopolski [17.01.22]

2022-01-17 10:32
Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [17.01.22]
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Surprising_Shots Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [17.01.22]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii szaleje na całym świecie. Ile dziś (17.01) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w poniedziałek (17 stycznia) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 17 stycznia 2022, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Mamy czwartą falę koronawirusa, która także zbiera żniwo zgonów. Ponadto na świecie pojawił się nowy wariant koronawirusa - omikron. Minister zdrowia Adam Niedzielski podkreśla, że czwarta fala szybko może przerodzić się w piątą falę.

Ile dziś (17 stycznia) jest nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 17 stycznia 2022 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W poniedziałek (17 stycznia 2022) resort zdrowia poinformował o 10 445 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 4 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 4 323 482 osób. Niestety, 102 309 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 17 stycznia 2022 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 699 osób.

Sonda
Czy obawiasz się wariantu koronawirusa: omikron?
Agata była w ciąży i miała koronawirusa. Skończyło się tragicznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE