Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [23.11.21]

2021-11-23 10:32
Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [23.11.21]
Autor: Pixabay Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [23.11.21]

Koronawirus w Polsce. Czwarta fala pandemii szaleje na całym świecie. Ile dziś (23.11) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również we wtorek (23 listopada) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 23 listopada, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Trzy fale koronawirusa zebrały żniwo zgonów. Niestety czwarta fala także jest bardzo niebezpieczna.

Ile dziś (23 listopada) nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 23 listopada 2021 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

We wtorek (23 listopada 2021) resort zdrowia poinformował o 19 936 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 111 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 287 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 3 377 698 osób. Niestety, 81 228 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 23 listopada 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 1694 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarło 19 osób.

Sonda
Szczepiliście się przeciwko koronawirusowi?
Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE