Koronawirus. Liczby będą rosły! Raport z Wielkopolski [28.09.21]

i

Autor: Pixabay.com Koronawirus. Liczby będą rosły! Raport z Wielkopolski [28.09.21]

Koronawirus w Polsce, 22 lipca. Wariant delta. Ile jest dziś zakażeń w woj. wielkopolskim? [22.07.2021]

2021-07-22 10:34

Koronawirus 22 lipca, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce? Wariant delta atakuje coraz mocniej na świecie, a zdaniem wielu ekspertów czwarta fala jest nieunikniona. Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Podawana jest liczba nowych przypadków w naszym kraju z podziałem na poszczególne województwa. Statystyki obejmują również dane dotyczące pacjentów, którzy zmarli z powodu COVID-19. Również w czwartek (22 lipca) Ministerstwo Zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 22 lipca, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Za nami trzy fale koronawirusa, które zebrały żniwo zgonów. Ponadto w ostatnich tygodniach na świecie rozprzestrzenia się bardziej zaraźliwy wariant delta, a to może zwiastować czwartą falę koronawirusa. Zdaniem ekspertów powinniśmy na nią być gotowi już jesienią. Jak będzie ona wyglądać? Wszystko zależy od tempa szczepień przeciw COVID-19.

ZOBACZ: Szczepienia bez rejestracji w Poznaniu? Tak będzie w każdy piątek

Jak wygląda sytuacja epidemiczna dziś, w czwartek 22 lipca 2021 roku? Codziennie o godz. 10:30 pojawia się najnowszy raport ministerstwa zdrowia.

W czwartek (22 lipca 2021) resort zdrowia poinformował o 126 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarły 3 osoby. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 6 osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 2 881 840 osób. Niestety, 75 231 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 22 lipca 2021 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 16 osób. W regionie nie odnotowano żadnego zgonu.

Express Biedrzyckiej - Bolesław Piecha: Obowiązek szczepień to ostateczność
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE