Szczepienia bez rejestracji w Poznaniu? Tak będzie w każdy piątek

2021-07-21 8:59
Szczepienia bez rejestracji w Poznaniu? Tak będzie w każdy piątek
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Szczepienia bez rejestracji w Poznaniu? Tak będzie w każdy piątek

Szczepienia przeciw COVID-19 bez rejestracji są możliwe. Tak będzie w Poznaniu. Wszystkie chętne osoby będa mogły to zrobić w każdy piątek. O szczegółach akcji piszemy w poniższym artykule.

W najbliższy piątek (23 lipca) w godzinach od 10 do 18 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu (al. Niepodległości 16/18) rozpoczną się cykliczne szczepienia przeciw Covid-19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson.

- W każdy piątek, do końca września, osoby zainteresowane szczepieniami mogą poddać się szczepieniom bez konieczności wcześniejszej rejestracji na konkretny termin, czy godzinę. Każda osoba szczepiona otrzyma Unijny Certyfikat COVID, który umożliwia łatwiejsze podróżowanie po krajach Starego Kontynentu - wyjaśnia Tomasz Stube, kierownik oddziału Mediów i Komunikacji Społecznej w Urzędzie Wojewódzkim.

Szczepienia przeprowadzi kadra medyczna Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu, która zajmie się pacjentami zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami i procedurami.Organizatorem akcji prowadzonej w ramach kampanii #OstatniaProsta jest wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

Express Biedrzyckiej - Bolesław Piecha: Obowiązek szczepień to ostateczność
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE