Koronawirus w Poznaniu. OGROMNY przyrost zakażonych! Nowe przypadki w Wielkopolsce!

2020-03-16 8:48 EIPOZ
Koronawirus w Polsce
Autor: LG / archiwum se.pl

Koronawirus rozprzestrzenia się coraz szybciej! Ministerstwo zdrowia w poniedziałek rano poinformowało o 25 nowych przypadkach, a łączna liczba zakażonych to już 150 osób. Nowi pacjenci pochodzą także z woj. wielkopolskiego!

Koronawirus w Polsce

Liczna zakażonych w naszym kraju ciągle rośnie. W poniedziałek rano ministerstwo zdrowia poinformowało o kolejnych 25 potwierdzonych przypadkach.

Koronawirus w Poznaniu

Trzy nowe przypadki dotyczą Wielkopolski (Poznania i Kalisza). Łącznie w woj. wielkopolskim zakażonych jest 10 osób, a jedna z tych osób zmarła.

"Jak PRZETRWAĆ epidemię?" [WIELKI PORADNIK do kupienia już 16 MARCA]

Kim są nowe zakażone osoby?

- kobieta w średnim wieku z powiatu poznańskiego. Jej stan określany jest jako dobry i przebywa obecnie na kwarantannie;
- mężczyzna w średnim wieku, który przebywa w szpitalu zakaźnym w Poznaniu;
- mężczyzna w podeszłym wieku z powiatu krotoszyńskiego, który znajduje się w szpitalu zakaźnym w Kaliszu. Jego stan określany jest jako średnio dobry.

Leki i inne produkty, które warto mieć w domu

Koronawirus w Polsce

Łącznie w Polsce jest zakażonych 150 osób. Najnowsze doniesienia z kraju i ze świata można śledzić w naszej RELACJI NA ŻYWO. Ponadto polecamy naszą mapę online. Znajdują się na niej wszystkie potwierdzone przypadki w Polsce.

Wprowadzono stan zagrożenia epidemiologicznego. Czeka nas wiele ograniczeń.