Kościan: Kibic nie wytrzymał po meczu Polska - Szwecja! Telewizor rozpadł się na części!

2021-06-24 10:55
Kościan: Kibic nie wytrzymał po meczu Polska - Szwecja! Telewizor wylądował na chodniku!
Autor: Cyfra Sport/ FB kosciannasygnale.pl Kościan: Kibic nie wytrzymał po meczu Polska - Szwecja! Telewizor wylądował na chodniku!

Mecze piłkarskiej reprezentacji Polski podczas Euro 2020 generowały wielkie emocje. Niestety, nasi piłkarze odpadli już w fazie grupowej. Do zaskakujących scen doszło w Kościanie (woj. wielkopolskie), gdzie najprawdopodobniej ktoś wyrzucił telewizor z trzeciego piętra! Całą sprawę skomentowała miejscowa policja.

W środę (23 czerwca) reprezentacja Polski grała ze Szwecją mecz o pozostanie w turniej Euro 2020. Biało-czerwoni przegrali 2:3 i pożegnali się z mistrzostwami. Wiele osób przeżyło tę porażkę, a wszystko na to wskazuje, że jeden z mieszkańców Kościana nie powstrzymał swoich emocji i wyrzucił telewizor przez okno, o czym doniósł portal kosciannasygnale.pl. Zdarzenie miało miejsce na osiedlu Piastowskim, a jeden z jego mieszkańców wezwał na miejsce policję.

- Otrzymaliśmy anonimowe zgłoszenie, że ktoś wyrzucił telewizor przez okno na trzecim piętrze. Na miejsce przyjechał patrol i potwierdził zgłoszenie. W mieszkaniu, z którego miał zostać wyrzucony telewizor, nikogo jednak nie zastaliśmy - przyznaje w rozmowie z "SE.pl" podkom. Radosław Nowak, oficer prasowy KPP w Kościanie.

Policjanci w czwartek będą ponownie próbowali się skontaktować z osobą, która miała dopuścić się tego czynu.

- Dopiero po rozmowie z tą osobą będziemy mogli ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Dzięki temu będziemy wiedzieli, jak zakwalifikować to, co wydarzyło się na tym osiedlu - dodał podkom. Nowak.

Sonda po meczu Polska-Szwecja
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE