Kościan: Podczas imprezy zawalił się dach. Ewakuowano uczestników

2021-07-26 17:42
Straż Pożarna - Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay (Zdjęcie poglądowe)

Niebezpieczne zdarzenie w jednym z klubów w Kościanie (woj. wielkopolskie). Doszło tam do zawalenia dachu. W środku było bardzo dużo ludzi. Potrzebna była ewakuacja. Jak to wszystko się skończyło? O dramatycznych wydarzeniach piszemy w poniższym artykule.

Do przykrych wydarzeń doszło w nocy z soboty na niedzielę. W klubie przy ul. Surzyńskiego w Kościanie zawalił się dach. Jak informuje portal kosciannasygnale.pl, zawaliła się część dachu budynku, gdy środku trwała impreza. Potrzebna była ewakuacja uczestników, których było ponad 80. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Służby podkreślają, że dobrze, że zawaleniu nie uległ strop oddzielający dwie kondygnacje i nie zarwał się sufit nad salą taneczną dyskoteki oraz nad barem. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy i policjanci. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ma zbadać inspektor nadzoru budowlanego. Na ten moment budynek jest wyłączony z użytkowania.

Stodoła zawaliła się na nastolatka.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE