Koszmar pod Chodzieżą. 76-letni partner babci molestował jej 12-letnią wnuczkę! Całował i dotykał miejsc intymnych

i

Autor: pixabay.com Koszmar pod Chodzieżą. 76-letni partner babci molestował jej 12-letnią wnuczkę! Całował i dotykał miejsc intymnych

Dziewczynka przeszła przez piekło

Koszmar w Wielkopolsce. 76-letni partner babci molestował jej 12-letnią wnuczkę! Całował i dotykał miejsc intymnych

2023-02-15 16:00

12-letnia dziewczynka była molestowana przez partnera swojej babci! Ta przerażająca historia wydarzyła się jesienią ubiegłego roku pod Chodzieżą w Wielkopolsce. Akt oskarżenia w tej sprawie wkrótce trafi do sądu.

Koszmar pod Chodzieżą. 76-letni partner babci molestował jej 12-letnią wnuczkę

76-letni mężczyzna całował i dotykał w miejsca intymne wnuczkę swojej partnerki. Nie przeszkadzało mu, że dziewczynka ma 12 lat. Zdruzgotana nastolatka nagrała zboczeńca i o wszystkim powiedziała matce. Sprawa trafiła do prokuratury.

Jak mówi Super Expressowi Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, biegły orzekł, że mężczyzna nie ma preferencji pedofilskich, dlatego śledczy nie wnioskowali o tymczasowy areszt dla 76-latka. - Mężczyzna ma wolnościowe środki zapobiegawcze, takie jak dozór policyjny i zakaz zbliżania się do 12-latki - mówi Wawrzyniak.

Prokuratura, ze względu na dobro pokrzywdzonej, nie chce ujawniać więcej informacji, poza tym, że mężczyzna usłyszał zarzut molestowania osoby małoletniej. Wawrzyniak wyjaśnia, że 76-latek częściowo przyznał się do winy. Akt oskarżenia w tej sprawie wkrótce trafi do sądu.

Sonda
Czy kary za molestowanie seksualne powinny być wyższe?
Nauczyciel angielskiego molestował uczennice
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany