Śmiertelne potrącenie w Poznaniu

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express Śmiertelne potrącenie w Poznaniu

Horror!

Przejechał ją tramwaj, którym jechała. Prokuratura ujawnia nowe fakty po wstrząsającym wypadku w Poznaniu

2022-12-19 15:30

Prokuratura Rejonowa w Poznaniu rozpoczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło przed weekendem (piątek, 16 grudnia 2022 r.) na poznańskim Franowie. Pod tramwaj wpadła tam 68-letnia kobieta. Niestety, nie udało się jej uratować.

Policyjne materiały dotyczące tego tragicznego wypadku właśnie wpłynęły do śledczych. Do dramatu doszło w piątek (16 grudnia 2022 r.), przed godziną 19. Jak informowała policja, kobieta wysiadała z tramwaju nr 1, tuż przed pętlą na Franowie. W momencie kiedy przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych tzw. zebrę, ale bez sygnalizacji świetlnej - tramwaj, z której chwilę wcześniej wysiadła ruszył i potrącił ją. Jak powiedział sierż. sztab. Łukasz Kędziora z biura prasowego wielkopolskiej policji niestety, mimo natychmiastowej pomocy, życia 68-latki nie udało się uratować.

Czytaj więcej o sprawie wypadku na poznańskim Franowie!

Wypadek na poznańskim Franowie. Trwa policyjne śledztwo

Łukasz Wawrzyniak poinformował dziennikarkę "Super Expressu" w poniedziałek (19 grudnia 2022 r.), że śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte, ale jest na bardzo początkowym etapie. - W najbliższych dniach będzie wykonywana sekcja zwłok - mówi Wawrzyniak. Śledczy muszą ustalić, dlaczego doszło do wypadku. - Zabezpieczyliśmy już rejestratory i monitoring, ale na razie trudno mówić o przyczynie tego zdarzenia - dodaje st. asp. Wawrzyniak. Do sprawy będziemy wracać w naszym serwisie. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy uczestniczyłeś kiedyś w wypadku lub kolizji?
Ruszył proces Ernesta K., który po pijanemu spowodował wypadek. Zginęło dwóch jego kolegów
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają