Król internetu powraca. W Poznaniu będzie wielkie grillowanie z Gracjanem Roztockim

2020-02-15 17:05 EIPOZ
17 stycznia, Klub Paszcza Lwa. Gracjan Roztocki w Gdańsku
Autor: Piotr Olejarczyk, ESKAINFO.pl 17 stycznia, Klub Paszcza Lwa. Gracjan Roztocki w Gdańsku

To nie żart! Gracjan Roztocki powraca w wielkim stylu. W Poznaniu odbędzie się wydarzenie pod nazwą "Wielki Roast Króla Internetu". Na scenie pojawią się najbarwniejsze postacie internetu w Polsce.

Gracjan Roztocki zatęsknił za rozgłosem. Najbardziej barwny "artysta" przyjedzie do Poznania na swój własny roast. Wydarzenie zaplanowano na 1 kwietnia i to nie jest prima aprillisowy żart.

- Czegoś takiego jeszcze nie było i już nigdy nie będzie. Znany i lubiany twórca wielu internetowych hitów. Roast najbarwniejszej postaci sceny youtubowej w Polsce. To już Dziadek Internetu. Przed Wami Gracjan Roztocki - zapowiadają wydarzenie organizatorzy.

Gracjan Roztocki [BIOGRAFIA]

Gracjan Roztocki to legenda polskiego Youtube, na którym można znaleźć jego twórczość od ponad 10 lat. 55-letni mężczyzna śpiewał dosłownie o wszystkim, a rozpoznawalność zyskał dzięki charakterystycznej blond grzywce. Ponadto zawsze pojawiał się w krótkich kolorowych spodenkach. Przez długi czas nikt nie wiedział czy to postać fikcyjna czy naprawdę się tak zachowuje.

Niedawno zaczął nagrywać streamy, na których śpiewa o widzach i ich pozdrawia, testuje jedzenie albo maluje obrazy. Najpopularniejsza piosenka Roztockiego nosi tytuł "Kupa" i ma ponad 11 mln wyświetleń.

Na roaście Gracjana Roztockiego wystąpi wielu znanych youtuberów. Pełna lista ma zostać zaprezentowana 15 lutego. Wydarzenie odbędzie się w klubie 9 Stóp w Poznaniu i obowiązywać będą wejściówki, które można nabywać w internecie. Ponadto na stronie live.roasty.pl będzie transmisja w systemie PPV.