Lotnisko Poznań-Ławica zamknięte do 11 października. Skąd teraz lecieć samolotem? [PORADNIK]

W poniedziałek 21 września Port Lotniczy Poznań-Ławica został wyłączony z ruchu lotniczego. Przez trzy tygodnie z Poznania nie odlatują samoloty. Najłatwiej jest korzystać z Lotniska Chopina w Warszawie.

W dniach 21 września - 11 października (do godziny 16.00) Port Lotniczy Poznań-Ławica jest wyłączony z ruchu lotniczego. Wszystko z modernizacji drogi startowej na poznańskim lotnisku. Wykonawca wymieni m.in. nawierzchnię na odcinku 2 tys. metrów.

Przez trzy tygodnia z Poznania nie będzie można wylecieć, ani do niego przylecieć. Dlatego konieczne jest w tym czasie korzystanie z innych lotnisk. - Najbardziej efektywne połączenie drogowe oraz kolejowe są pomiędzy Poznaniem i Warszawą. Na tej podstawie rekomendujemy Lotnisko Chopina w Warszawie, które posiada najwięcej połączeń z Europą i z całym światem, a z którego najszybciej można dostać się do Poznania - wyjaśnia na swojej stronie Port Lotniczy Poznań-Ławica.

Lotnisko Ławica zamknięte. Skąd teraz lecieć samolotem?

Przygotowana została specjalna podstrona prezentująca alternatywne środki transportu z Poznania. Znajdziemy tam m.in. informacje o wybranych połączeniach do Warszawy, Berlina, Wrocławia, Gdańska, a także Bydgoszczy.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE