Marsz Równości w Poznaniu. Znamy szczegóły Poznań Pride Week 2021

2021-06-16 9:18
Marsz Równości w Poznaniu. Znamy szczegóły Poznań Pride Week 2021
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Marsz Równości w Poznaniu. Znamy szczegóły Poznań Pride Week 2021

Znamy szczegóły dotyczące Marszu Równości w Poznaniu. Już za kilka dni odbędzie się on po raz siedemnasty. Będzie to zwieńczenie festiwalu Poznań Pride Week. Co zaplanowali organizatorzy? Szczegóły w poniższym artykule/

Festiwal Poznań Pride Week odbędzie się po raz szósty. Rozpocznie się on 26 czerwca 2021 i potrwa do 4 lipca 2021. W przedostatni dzień trwania imprezy odbędzie się Marsz Równości.

- To już siedemnasty Marsz Równości w Poznaniu i szósta edycja festiwalu Poznań Pride Week. Grupa Stonewall przygotowała ponad dwadzieścia wydarzeń o tematyce LGBT+. Kulminacją będzie tradycyjnie Marsz Równości, który w tym roku odbędzie się 3 lipca o 17:00. Rozpoczęła się również zbiórka pieniędzy na pokrycie części kosztów organizacji festiwal - przekazali organizatorzy, czyli Grupa Stonewall.

W ramach Poznań Pride Week zaplanowano wiele wydarzeń. Odbędą się m.in. pokazy filmowe, warsztaty psychologiczne czy też tęczowy przejazd rowerem. Dokładny plan znajduje się na stronie organizatorów.

I Marsz Równości w Białymstoku. Mieszkańcy długo o nim nie zapomną
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE