Mężczyzna WISIAŁ na stalowej lince! Przerażające sceny koło Piły

2021-02-26 8:34 bm
Sznur, pętla
Autor: mjtrimble / CC0 / pixabay.com

36-latek postanowił targnąć się na swoje życie. Wziął stalową linkę, zawiesił pętlę na szyi i w ten sposób chciał się zabić. Bardzo szybko zareagowali jego najbliżsi, którzy powiadomili policję.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 lutego). Policjanci z Piły otrzymali informację około godz. 20:00, że w jednej z miejscowości w powiecie pilskim mężczyzna wisi na metalowej lince.

- Funkcjonariusze natychmiast użyli sygnałów uprzywilejowania, aby jak najszybciej pokonać trasę kilkunastu kilometrów. Na miejscu mundurowi zastali wiszącego na stalowej lince mężczyznę oraz jego najbliższych, którzy go podtrzymywali. Policjanci w ostatniej chwili odcięli desperata oraz udzielili mu pomocy do czasu przybycia pogotowia ratunkowego - relacjonuje sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile.

Czytaj też: Ten policjant uratował ludzkie życie. Wszyscy się bali, a on zachował zimną krew

Mężczyzna ostatecznie trafił do Szpitala Specjalistycznego w Pile, a jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Będący na miejscu funkcjonariusze podkreślają, że odpowiednia reakcja rodziny, która natychmiast powiadomiła o zdarzeniu policję oraz opanowanie w trakcie udaremnienia próby samobójczej pozwoliły uniknąć tragedii.

Samobójstwo 13-latki w Bykowcach. Takich sytuacji będzie jeszcze więcej?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE