Miał podcięte gardło i rany klatki piersiowej. Krwawe sceny w Wyrzysku!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Miał podcięte gardło i rany klatki piersiowej. Krwawe sceny w Wyrzysku!

Miał podcięte gardło i rany klatki piersiowej. Krwawe sceny w Wyrzysku!

2022-06-29 13:44

Dźgał nożem w serce, podciął gardło, zakrwawioną koszulę schował w piecu, a sam ukrył się w lesie. Na szczęście jest już w rękach śledczych. 26-letni mieszkaniec Wyrzyska pod Piłą (woj. wielkopolskie) zaatakował swojego znajomego i uciekł. Jego ofiara walczy o życie w szpitalu.

Ta historia pokazuje, że dawne spory mogą być przyczyną teraźniejszych tragedii. Między dwójką znajomych z Wyrzyska dochodziło do sporów, ale nikt nie spodziewał się, że skończy się tak dramatycznie. Wszystko wydarzyło się w centrum małego miasteczka na północy Wielkopolski. Mundurowi dostali sygnał, że przed jednym z domów doszło do krwawej jatki. Okazało się, że ofiarą jest mężczyzna z podciętym gardłem oraz ranami kłutymi w okolicach klatki piersiowej. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala.

CZYTAJ: Ugodził kolegę nożem i uciekł z mieszkania! Rozlew krwi w Grodzisku Wielkopolskim

Policja ruszyła na poszukiwania sprawcy. Szybko zauważyli, że do jednego z mieszkań w pobliży prowadzą ślady krwi. Tam znaleźli jeden z dowodów zbrodni. - Podczas przeszukania domu, w piecu zabezpieczyli zakrwawioną koszulkę sprawcy – informuje st. sierż. Wojciech Zeszot z KPP w Pile. Było wiadomo, że sprawca nie uciekł daleko. Odnaleziony został kilka godzin później w lesie. 26-letniemu mężczyźnie został przedstawiony zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu dożywocie.

Pijana góralka zabiła swojego konkubenta nożem, bo chciał by zrobiła mu kanapkę.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają