Międzychód: 65-latek spadł z roweru. Chwilę później nie żył

2021-08-05 18:04
Międzychód: 65-latek spadł z roweru. Chwilę później nie żył
Autor: Google Street View/ pixabay.com Międzychód: 65-latek spadł z roweru. Chwilę później nie żył

Przykre zdarzenie na ścieżce rowerowej, która łączy Przedlesie i ośrodki wypoczynkowe w Mierzynie w powiecie międzychodzkim. Nie żyje 65-letni mężczyzna, który w pewnym momencie spadł z roweru. Jak doszło do tragedii?

Do tragicznych wydarzeń na ścieżce rowerowej łączącej Przedlesie i ośrodki wypoczynkowe w Mierzynie doszło w czwartek (5 sierpnia) przed godziną 11:00. Jak poinformował portal miedzychod.naszemiasto.pl, 65-latek podróżował rowerem i nagle z niego spadł. Okazało się, że doszło do zatrzymania krążenia. Na miejsce szybko wezwano ratowników. - Na miejsce wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i mężczyźnie szybko udzielono pierwszej pomocy, a także podjęto próbę reanimacji - przekazała Justyna Rybczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie. Niestety ostatecznie nie udało się uratować 65-latka.

Potrącenie rowerzystki na przejeździe – niebezpieczne zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE