Mieszkanka Gniezna usłyszała REKORDOWĄ liczbę zarzutów. Co przeskrobała?

2021-01-13 11:25 bm
Więzienie
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądowe Mieszkanka Gniezna usłyszała REKORDOWĄ liczbę zarzutów. Co przeskrobała?

26-letnia mieszkanka Gniezna ma potężne problemy z prawem. W ostatnich dniach usłyszała rekordową liczbę zarzutów. Co przeskrobała? Jaka kara jej grozi? Sprawę opisujemy w poniższym artykule.

O sprawie pisaliśmy na naszych łamach na początku grudnia, ale proceder trwał od kilku miesięcy. Daria B. to mieszkanka Gniezna, która prowadziła swoje biznesy w internecie. Sprzedawała tam odzież - głównie dziecięcą - po bardzo atrakcyjnych cenach. Nic dziwnego, że znalazła wielu chętnych. Pieniądze inkasowała, ale zakupiony towar do właścicieli z reguły nie trafiał.

- W trakcie prowadzonych czynności ujawniliśmy około 180 pokrzywdzonych - opowiadała asp. sztab. Anna Osińska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

W poniedziałek (11 stycznia) policjanci postawili kobiecie zarzuty. Ich liczba jest wręcz rekordowa! Komenda w Gnieźnie informuje, że 26-latka usłyszała 158 zarzutów oszustwa!

- Obecnie 26-latka przebywa w zakładzie karnym, gdzie odbywa kilkumiesięczną karę pozbawienia wolności za inne oszustwo. Tam usłyszała od gnieźnieńskich śledczych 158 zarzutów dotyczących oszustwa. Nadal trwają czynności zmierzające do ustalenia kolejnych osób pokrzywdzonych - informują mundurowi.

Za oszustwa grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Oszust z portalu randkowego