Morderstwo w Chodzieży! Matka zabiła dwuletniego chłopca!

2020-03-17 15:44
Morderstwo w Chodzieży! Matka zabiła 2-letniego chłopca!
Autor: pixabay.com

Brutalne morderstwo w Chodzieży. 21-letnia kobieta zabiła 2-letnie dziecko. Chłopiec był również katowany przez konkubenta kobiety. Sprawczyni usłyszała już zarzut zabójstwa, grozi jej dożywocie. Jej konkubent za znęcanie ze szczególnym okrucieństwem może trafić na 10 lat do więzienia.

Policjanci z Chodzieży o godz. 1.00 w nocy z piątku na sobotę udali się do jednego z mieszkań przy ul. Kilińskiego. Funkcjonariusze weszli do środka. Tam zastali 21-letnią kobietę i jej starszego o rok konkubenta. Okazało się, że w mieszkaniu znajdują się również zwłoki 2-letniego chłopca.

- Informację o zgonie dwuletniego dziecka otrzymaliśmy z WCPR. Na miejsce wysłano patrol policji. Znajdowała się tam nietrzeźwa matka dziecka, a także jej konkubent. Oboje zostali zatrzymani - mówi nam asp. Karolina Smardz-Dymek z policji w Chodzieży. Na miejscu pracował prokurator i śledczy.

Policjanci przeprowadzili wszelkie czynności w tej sprawie. Jak podaje TVP 3 Poznań 21-latka przyznała się do zamordowania dziecka. Z kolei jej 22-letni konkubent miał znęcać się ze szczególnym okrucieństwem nad chłopcem od kwietnia 2019 roku do marca 2020. Oboje usłyszeli już zarzuty. Obecnie przebywają w areszcie, gdzie spędzą najbliższe 3 miesiące. Kobiecie grozi dożywocie. Jej partnerowi 10 lat pozbawienia wolności.

Pacjentka z Poznania zmarła na koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE