Murowana Goślina. Poinformowali o niebezpiecznym wężu w ogrodzie. Doszło do walki!

i

Autor: Straż Miejska Murowana Goślina Murowana Goślina. Poinformowali o niebezpiecznym wężu w ogrodzie. Doszło do walki!

Padł na nich blady strach

Murowana Goślina. Poinformowali o niebezpiecznym wężu w ogrodzie. Doszło do walki!

2022-08-09 9:05

Nietypowa interwencja w Murowanej Goślinie (pow. poznański) w Wielkopolsce. Strażnicy zostali poinformowali przez działkowiczów o niebezpiecznym wężu w ogrodzie. Sceny mogły przerazić wiele osób.

W poniedziałek (8 sierpnia) Straż Miejska w Murowanej Goślinie poinformowała o swojej interwencji na terenie jednej z działek rekreacyjnych. - Zaniepokojeni właściciele działki rekreacyjnej zadzwonili do Straży Miejskiej, że na ich ogrodzie przebywa niebezpieczny wąż - mówią strażnicy. Okazało się, że zaskroniec walczył z ropuchą.

Strażnicy na miejscu nie podjęli jednak żadnych konkretnych działań. - Płaza i gada pozostawiono w spokoju. Wynik walki nie jest nam znany - dodali.

Kokaina w hamaku. Przechwycili na Okęciu kolumbijską przesyłkę, wskazał ją wyszkolony pies
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE