Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu! Wielkie gwiazdy disco polo zagrają z radiem VOX FM

2022-05-20 16:59
Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań
Autor: VOX FM Pod naszą mobilną sceną warto pojawić się o 18:00

W piątkowy (20.05) wieczór zarezerwujcie sobie czas na Najlepszy Koncert Świata z radiem VOX FM. Nad jeziorem Malta pojawi się mobilna scena, na której wystąpi Luca Rosi - jedna z największych gwiazd disco polo, którą możecie usłyszeć na antenie stacji. Najlepszy Koncert Świata będzie także transmitowany na żywo w sieci!

Najlepszy Koncert Świata to cykl imprez radia VOX FM, w trakcie których występują największe gwiazdy polskiej sceny disco-polo. Pierwszy koncert odbędzie się w Poznaniu, a dokładniej w okolicach jeziora Malta, jednego z najbardziej znanych miejsc w stolicy Wielkopolski.

Najlepszy Koncert Świata. Poznań 20.05. Kto wystąpi?

Najlepszy Koncert Świata to przede wszystkim muzyka disco polo! Wiemy, kto wystąpi na naszej mobilnej scenie w piątek, 20 maja. Wśród największych gwiazd są Luka Rosi, MIG, Camasutra, Topky, Extazy i D-Bomb. Nie zabraknie również wielu ciekawych atrakcji.

Impreza tak naprawdę rozpocznie się już o godzinie 18:00. To właśnie wtedy rozpocznie się rozgrzewka przed występami artystów. Za konsoletą stanie sam Krzysiek Skrzypkowski. Ze swojej DJ-ki zagra  najbardziej imprezowe kawałki, znane z anteny VOX FM. Nie zabraknie także miejsca do tańca. Dla chętnych będą konkursy z nagrodami. Do zgarnięcia m.in. radiowe gadżety. Do zabawy będą zapraszali znani z anteny Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec. O godz. 20.00 rozpocznie się koncert.

Najlepszy Koncert Świata. Poznań 20.05. Transmisja

Dla tych, którzy nie będą mogli się bawić pod sceną w Poznaniu, przygotowano transmisję w sieci. Będzie ona dostępna na stronie internetowej VOX FM i w serwisie Youtube. Start od godz. 20.00.

Luka Rosi zaprasza na Najlepszy Koncert Świata w Poznaniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE