Nowe zdjęcia poszukiwanej 19-latki z Poznania! Tak wyglądała w dniu zaginięcia

2021-03-03 14:49 mrok
Natalia Lick
Autor: KPP Poznań Natalia Lick

Natalia Lick (19 l.) z Poznania, która zaginęła w nocy z 25 na 26 lutego wciąż nie daje znaku życia. Dziś wiadomo już więcej o samym zaginieciu, ale niestety wciąż nie wiadomo, co stało się z nastolatką zaraz po tym, gdy wyszła ze swojego mieszkania na os. Oświecenia. Szuka jej policja, rodzina. Szukają przyjaciele. Dziewczyna, wychodząc z domu, nie zabrała ze sobą ani dokumentów, ani telefonu. Sytuacja z każdym dniem jest coraz bardziej dramatyczna.

Jak ustalili funkcjonariusze 19-letnia Natalia Lick ostatni raz widziana była wieczorem w czwartek 25 lutego. - Wtedy, wraz ze znajomymi i ich psem spacerowała po osiedlu Powstań Narodowych.  Wszystko wskazuje na to, że później wróciła do swojego mieszkania na osiedlu Oświecenia - informuje Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji. Kiedy rano, około godziny  6.00,  do domu z pracy wrócił jej ojciec, nie zastał nikogo w domu. Drzwi do mieszkania były otwarte. W mieszkaniu znalazł telefon i dokumenty należące do córki.

Policja zaczęła przeczesywać tereny nadwarciańskie. Dziewczyna szukana jest także z poziomu wody - bo do akcji włączyli się mundurowi z komisariatu wodnego.

- Policja i straż przeczesują tereny nad Wartą, w okolicy Katedry - mówi Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji. Co stało się z Natalią? Jaki będzie finał tej historii? Policja rozważa różne scenariusze wydarzeń.

- Bierzemy pod uwagę wiele hipotez, ale na razie nie mamy podstaw, by sądzić, że to zaginięcie ma charakter kryminalny - mówi Super Expressowi Iwona Liszczyńska.

CZYTAJ: Poznań: 19-letnia Natalia wciąż nie daje znaku życia! Policja szuka jej nad Wartą [NOWE FAKTY]

Natalia jest niską i szczupłą dziewczyną. Włosy ma czarne, sięgające za ramiona. W chwili zaginięcia ubrana była w ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia, prawdopodobnie posiadała przy sobie materiałową torbę.

Każdego, kto od chwili zaginięcia widział 19-latkę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu - policja prosi o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu pod nr tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE