Napad na kantor w Pile. Mężczyzna groził, że wysadzi budynek! Ewakuowano klientów

i

Autor: Google Earth/ pixabay.com Napad na kantor w Pile. Mężczyzna groził, że wysadzi budynek! Ewakuowano klientów

Napad na kantor w Pile. Mężczyzna groził, że wysadzi budynek! Ewakuowano klientów

2022-01-11 10:11

Przerażające sceny w centrum handlowym "Vivo!" w Pile (woj. wielkopolskie). Zamaskowany mężczyzna chciał okraść kantor. Ponadto przekazał informacje, że w budynku jest bomba. Ewakuowano ponad 300 osób.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (10 stycznia) około godz. 19:00. Jak poinformował portal asta24.pl, ubrany na czarno i z kominem na twarzy mężczyzna podszedł do stanowiska, w którym znajduje się kantor. Następnie wsunął kartkę z żądaniem otrzymania 30 tysięcy złotych. - Mężczyzna groził wysadzeniem bomby i zażądał wypłaty gotówki - przekazał st. sierż. Wojciech Zeszot z Komendy Powiatowej Policji w Pile. Pracownica kantoru uruchomiła tzw. cichy alarm, a chwilę później w okolicach stoiska pojawili się ochroniarze. Napastnik uciekł z budynku, a na miejsce przyjechała policja, która ewakuowała około 300 osób. Budynek galerii został dokładnie przeszukany, ale nie znaleziono w nim ładunków wybuchowych. Policjanci poszukują ciągle napastnika.

Napad na kantor w Olsztynie. Sprawca zatrzymany
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE