Narodowe Święto Niepodległości upamiętnione przez Google'a. Powiewa biało-czerwona flaga

i

Autor: freestocks-photos/cc0/Pixabay.com O Narodowym Święcie Niepodległości w Polsce nie zapomniał światowy gigant Google

Co prezentuje grafika w Google Doodle?

Święto Niepodległości 11 listopada na Google Doodle. Biało-czerwona flaga wita użytkowników Google

2022-11-11 8:07

O Narodowym Święcie Niepodległości w Polsce nie zapomniał światowy gigant Google. Z okazji 11 listopada internautów wita powiewająca na wietrze biało-czerwona flaga na tle Warszawy. Google Doodle przypomina ponadto historię powstania Narodowego Święta Niepodległości, nawiązując zarówno do początków, jak i czasów współczesnych, tj. Biegu Niepodległości w stolicy.

Narodowe Święto Niepodległości upamiętnione przez Google'a. Powiewa biało-czerwona flaga. Google Doodle

Nie tyko Polacy pamiętają o Narodowym Święcie Niepodległości. 11 listopada postanowił uczcić, w formie Google Doodle, światowy hegemon na rynku informatycznym. W tym wyjątkowym dla nas wszystkich dniu Google przygotował okolicznościową grafikę, na której widzimy powiewającą na wietrze biało-czerwoną flagę z Warszawą w tle. W poświęconej Narodowemu Świętu Niepodległości notce jest nawiązanie zarówno do marszałka Józefa Piłsudskiego i przypomnienie o odzyskaniu przez Polskę wolności po 123 latach przerwy, jak i do czasów współczesnych, mianowicie Biegu Niepodległości w Warszawie.

- Szczęśliwego Narodowego Święta Niepodległości, Polsko! - kończy swój wpis Google.

Sonda
Czy obchodzisz Święto Niepodległości?
"Szkoła do hymnu" w Szkole Podstawowej nr 3 w Lesznie
Listen to "Patriota, czyli kto?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają