Nie żyje Krzysztof Łuszczewski. Znany w Poznaniu radiowiec zmarł na koronawirusa!

2021-01-21 13:34 ago
Nie żyje Krzysztof Łuszczewski. Znany w Poznaniu radiowiec zmarł na koronawirusa!
Autor: pixabay.com Nie żyje Krzysztof Łuszczewski. Znany w Poznaniu radiowiec zmarł na koronawirusa!

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. Wczoraj (20 stycznia) zmarł Krzysztof Łuszczewski, współzałożyciel Radia Nowy Świat. Przez wiele lat związany z Poznaniem, gdzie stawiał pierwsze kroki w radiu. Miał 59 lat.

Ta informacja spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Nagle i niespodziewanie zmarł współzałożyciel Radia Nowy Świat. Na Facebooku pojawił się wzruszający wpis.

ZOBACZ: Ksiądz POWIESIŁ SIĘ w poznańskim kościele. Wcześniej się wyspowiadał

- Nie sądziliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli napisać tę informację. Nie wiemy nawet, jak ubrać ją w słowa.Odeszła osoba, bez której Radio Nowy Świat nie byłoby w tym miejscu, w którym jest obecnie.  Nie byłoby całonocnych playlist.Nie byłoby tematycznych wieczorów muzycznych. Nie byłoby niepowtarzalnego klimatu - nie tylko tego muzycznego. Zmarł Krzysztof Łuszczewski. Praca z nim była dla nas zaszczytem. Krzysztofie, nigdy Cię nie zapomnimy. Dziękujemy za wszystko - czytamy.

Krzysztof Łuszczewski pracował w przeszłości w ówczesnym Radiu Merkury w Poznaniu, później został redaktorem naczelnym i szefem muzycznym radia RMI. Współtworzył m.in. Radio Kolor, Radio Jazz, Czwórkę Polskiego Radia.

Serwis Koduj24, którego zmarły także był współzałożycielem, podał, że Łuszczewski zmarł na COVID-19.

CZYTAJ TAKŻE: Piła: Dziecko 18-latki żyło wśród PSICH ODCHODÓW i starych pieluch. Dokarmiał je sąsiad

Jak zbudować karmnik dla ptaków?