Niebezpieczny pacjent uciekł ze szpitala! Obława w Kościanie

i

Autor: Google Earth Niebezpieczny pacjent uciekł ze szpitala! Obława w Kościanie

Niebezpieczny pacjent uciekł ze szpitala! Obława w Kościanie

2022-07-01 12:47

Mieszkańcy Kościana (woj. wielkopolskie) mogli poczuć chwile grozy. Z oddziału zamkniętego Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego uciekł 37-latek. Policjanci ruszyli na poszukiwania mężczyzny.

Sytuacja miała miejsce w czwartek (30 czerwca). Około godz. 10:15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościanie został powiadomiony przez lekarza dyżurującego o ucieczce pacjenta z oddziału zamkniętego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie. 37-letni mężczyzna mieszkaniec Gniezna został umieszczony tam na obserwację psychiatryczną na mocy wydanego przez Sąd postanowienia. - Z uwagi na liczną wcześniejszą karalność kościańscy policjanci podjęli działania mające na celu zatrzymanie mężczyzny - tłumaczą mundurowi z KPP w Kościanie.

W obławie na pacjenta udział wzięli policjanci oraz strażnicy miejscy. Mężczyzna został szybko ujęty i doprowadzony z powrotem do Wielkopolskiego Centrum Neuropsychiatrycznego w Kościanie.

Potrącił 20-latka i uciekł. Rozwiązali zagadkę po 21 latach!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE