Nowy bogacz pod Poznaniem. Podczas losowania mógł skakać z radości

i

Autor: pixabay.com Nowy bogacz pod Poznaniem. Podczas losowania mógł skakać z radości

Wygrana w Eurojackpot

Nowy bogacz pod Poznaniem. Podczas losowania mógł skakać z radości

2022-08-11 12:53

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do mieszkańca Plewisk (pow. poznański) w Wielkopolsce. We wtorkowym losowaniu Eurojackpot w Polsce padło kilka wygranych. Ile wygrał szczęśliwiec z Wielkopolski?

Wygrana w Eurojackpot pod Poznaniem

W Eurojackpot padają bardzo wielkie wygrane. We wtorkowym (9 sierpnia) losowaniu w Polsce padła zaledwie jedna wygrana czwartego stopnia. Dokładnie w punkcie przy ulicy Grunwaldzkiej 519E w Plewiskach. Szczęśliwiec wygrał 234 833,40 złotych, a liczby, które dały mu wygraną we wtorkowym losowaniu Eurojackpot to 23, 26, 36, 40, 44, + 5, 10.

W tym samym losowaniu padła jedna wygrana II stopnia w Niemczech (981 211,10 euro) i dwie wygrane III stopnia w Danii i Finlandii (276 678,70 euro).

EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych

Jak grać w Eurojackpot?

Idź do punktu LOTTO, wejdź na lotto.pl lub użyj aplikacji mobilnej ​LOTTO. 12,5 zł - dokładnie tyle kosztuje zakład w jednej z ulubionych gier Europejczyków! Czekają na Ciebie nawet setki milionów złotych. Wybierz 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10. Możesz zaznaczyć je samodzielnie bądź zdać się na łut szczęścia i zagrać na chybił trafił - zarówno w punkcie LOTTO, jak i online.

Zapisz swoje ulubione i ostatnio zagrane kupony online, by do nich wracać. Zachowaj kupon. To Twój jedyny dowód udziału w grze i podstawa do wypłaty wygranej. Pilnuj go jak oka w głowie. W online i aplikacji nic nie zginie. Tu dowodem udziału jest zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do Twojego konta gracza.

Sonda
Wygrałeś coś kiedyś w losowaniu Lotto?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE