Nowy sklep na mapie Poznania! To dopiero drugi taki market w stolicy Wielkopolski

Nowy sklep na mapie Poznania! To dopiero drugi taki market w stolicy Wielkopolski
Autor: mat. prasowe Kaufland Nowy sklep na mapie Poznania! To dopiero drugi taki market w stolicy Wielkopolski

Nowy sklep Kaufland w Poznaniu. Już w czwartek (22 kwietnia) nastąpi otwarcie nowego marketu. W jakich godzinach będzie otwarty? Co przygotowano dla klientów? Sieć marketów zapowiada liczne promocje oraz konkursy z nagrodami.

Już od kilku miesięcy było wiadomo, że w pasażu handlowym, który znajduje się przy ulicy Opieńskiego w Poznaniu powstanie Kaufland. Jeszcze do końca ubiegłego roku znajdowało się tam Tesco, które z dniem 31 grudnia 2020 zostało jednak zamknięte. W czwartek (22 kwietnia) nastąpi otwarcie sklepu Kaufland, a sieć przygotowała dla klientów liczne promocje oraz konkurs z nagrodami.

- Wielkie otwarcie potrwa aż trzy dni – od 22 do 24 kwietnia. W tym czasie dla klientów przewidziano wiele atrakcji, między innymi bogatą ofertę promocyjną oraz konkurs z nagrodami – Koło Szczęścia, w którym do wygrania będą m.in. produkty spożywcze marek własnych Kaufland - informuje sieć handlowa.

Zobacz: Uderzył kobietę w Kauflandzie. Mężczyzna usłyszał zarzuty

Nowo otwarty market będzie 227 sklepem sieci Kaufland w Polsce, ale dopiero drugim marketem w Poznaniu. Pierwszy znajduje się przy Alei Solidarności 42. Sklep przy ul. Opieńskiego będzie otwarty dla klientów od poniedziałku do soboty w godz. 6-23 oraz w niedziele handlowe w godz. 7-21.

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE