Nowy Tomyśl: Tragiczny wypadek w pracy. 58-latek potrącony przez ciężarówkę

i

Autor: KMP we Włocławku Nowy Tomyśl: Tragiczny wypadek w pracy. 58-latek potrącony przez ciężarówkę

Nowy Tomyśl: Tragiczny wypadek w pracy. 58-latek potrącony przez ciężarówkę

2021-10-07 7:45

Dramatyczne wydarzenia w Nowym Tomyślu (woj. wielkopolskie). Nie żyje 58-letni mężczyzna, który został potrącony przez ciężarówkę na terenie jednej z firm. Jak doszło do tego zdarzenia?

Do tragicznych wydarzeń doszło w piątek (1 października) w godzinach wieczornych. Jak poinformował portal nowytomysl.naszemiasto.pl, służby otrzymały zgłoszenie, że na terenie jednej z firm w mieście doszło do potrącenia mężczyzny. 47-latek cofał ciężarówką i uderzył w 58-latka. Ranny mężczyzna trafił do szpitala w Poznaniu. Miał bardzo poważne obrażenia i w niedzielę zmarł. - Aktualnie Wydział Kryminalny z naszej jednostki prowadzi postępowanie w tej sprawie, jak również Prokuratura Rejonowa w Nowym Tomyślu. Osobie, która spowodowała wypadek grozi od 6 miesięcy do 8 lat, zgodnie z art 177 kodeksu karnego- spowodowanie wypadku w komunikacji - poinformował sierż. szt. Mariusz Majewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

Niech policja zbada jeszcze raz śmierć naszego syna, bo on na pewno nie popełnił samobójstwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE