O krok od śmierci! Tylko czujność uratowała pieszego [WIDEO]

2019-01-30 17:50
Pieszy wykazał się ogromną czujnością
Autor: policja.gov.pl Pieszy wykazał się ogromną czujnością

Do wielkiej tragedii mogło dojść w Miasteczku Krajeńskim. Kierowca samochodu marki volkswagen stracił panowanie nad kierownicą i jechał prosto w pieszego. Tylko czujność i zdrowy rozsądek uratowały mężczyznę idącego chodnikiem!

Do zdarzenia doszło na początku stycznia 2019 roku w Miasteczku Krajeńskim (pow. pilski). - Około godz. 6:30 chodnikiem szedł mężczyzna i nagle zobaczył nadjeżdżający z naprzeciwka z dużą prędkością samochód. To była kwestia ułamków sekund, zdążył uciec w ostatnim momencie. A później długo stał pod ścianą budynku i nie mógł opanować zdenerwowania. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia - przekazała Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Sprawą zajęli się policjanci z Białośliwia, którzy znaleźli nagranie z tego zdarzenia w internecie. Po przeanalizowaniu zabranych informacji oraz nagrania z kamery przemysłowej, funkcjonariusze ustalili tożsamość pokrzywdzonego i nieodpowiedzialnego kierowcy.

Policjanci po dotarciu do 21-latka natychmiast zatrzymali mu dokument uprawniający do kierowania pojazdami. Usłyszał on zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

CZYTAJ TEŻ:

>> W trzech na jednym skuterze! Każdy pijany!

>> Kalisz: Zaginęła 16-letnia Andżelika

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE