O włos od rodzinnej tragedii. Dwoje dzieci i dorosłych trafiło w nocy do szpitala

2021-01-23 11:02 eib PAP
O włos od rodzinnej tragedii. Dwoje dzieci i dorosłych trafiło w nocy do szpitala
Autor: Pixabay O włos od rodzinnej tragedii. Dwoje dzieci i dorosłych trafiło w nocy do szpitala

Ta noc dla rodziny z Lubonia mogła skończyć się dramatycznie. Około godziny drugiej w nocy wielkopolscy strażacy odebrali zgłoszenie dotyczące zagrożenia życia mieszkańców jednego z domów w Luboniu. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala po podtruciu tlenkiem węgla. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (22-23.01.2021).

Luboń: Ta noc mogła skończyć się dramatem. Do szpitala trafiło dwoje dzieci i dorosłych

Noc z piątku na sobotę (22-23.01.2021) mogła skończyć się dramatycznie dla rodziny mieszkającej w Luboniu. Około godziny drugiej w nocy strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Wielkopolsce odebrali zgłoszenie, z którego wynikało, że życiu czterech osób zagraża niebezpieczeństwo.

- Na miejsce do budynku wielorodzinnego w Luboniu zostały zadysponowane trzy zastępy straży. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 12 i 5 lat, zostały zabrane do szpitala, były przytomne – poinformował z PAP dyżurny strażak z Państwowej Straży Pożarnej i dodał: - Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.

Zobacz także: Szczątki Jadwigi były niemal WSZĘDZIE! Poćwiartowane ciało było m.in. w ulu i kombajnie

Dyżurny strażak wskazał, że w tym sezonie zimowym, do tej pory, zgłoszeń o zatruciach tlenkiem węgla jest mniej niż w roku ubiegłym. Jak mówił, być może wpływ mają na to prowadzone już od długiego czasu akcje, które mają uświadamiać mieszkańcom, że zamontowanie czujki może rzeczywiście uratować życie.

(PAP)

Sąsiadka o Marianie i Romanie. To w ich domu znaleziono poćwiartowane zwłoki Jadwigi K.