Od wódki jest rozum krótki! Atak nożownika podczas libacji w Skokach. Dwie osoby POWAŻNIE ranne

2020-11-16 13:56 bm
Od wódki jest rozum krótki! Atak nożownika podczas libacji w Skokach. Dwie osoby POWAŻNIE ranne
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Od wódki jest rozum krótki! Atak nożownika podczas libacji w Skokach. Dwie osoby POWAŻNIE ranne

Dantejskie sceny rozegrały się w Skokach (pow. wągrowiecki). Podczas libacji alkoholowej doszło do ataku nożownika. Ranne zostały dwie osoby, a napastnik uciekł. Policja ruszyła w pościg za agresorem, który usłyszał zarzuty!

Do dramatycznych zdarzeń w Skokach doszło w nocy z piątku na sobotę, o czym poinformował portal oknonawagrowiec. W jednym z mieszkań odbywała się libacja alkoholowa. W pewnym momencie doszło do sprzeczki. Jeden z uczestników imprezy najpierw ranił kobietę, a potem mężczyznę, który próbował ją zasłonić. Ich stan był bardzo poważny i potrzebna była operacja. Nie mogła się ona odbyć natychmiastowo, ponieważ byli pod wpływem alkoholu.

Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia, ale został zatrzymany podczas policyjnej obławy. W poniedziałek mężczyzna usłyszał zarzuty.

- Zbigniew I. usłyszał dwa zarzuty, które dotyczą usiłowania zabójstwa. Odmówił jednak składania wyjaśnień - powiedział w rozmowie z "SE.pl" prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Prokuratura wniosła do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Do sprawy będziemy wracać.

Krwawy atak nożownika w Skierniewicach
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE