Pijany prowadził wózek z maleństwem w środku. Szedł odebrać drugie dziecko ze szkoły!

i

Autor: Straż Gminna Czerwonak, Facebook Pijany prowadził wózek z maleństwem w środku. Szedł odebrać drugie dziecko ze szkoły!

Wydmuchał blisko 2 promile

Pijany prowadził wózek z maleńkim dzieckiem. Kiedy zaczął bełkotać co chce zrobić wezwano policję

2023-04-15 19:46

Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazał się mężczyzna, który kompletnie pijany wybrał się na spacer z maleńkim dzieckiem w wózku. Jak się okazało tatuś szedł odebrać ze szkoły drugie dziecko! Na drodze stanęły dwie strażniczki miejskie, które wezwały policję. Podczas badania trzeźwości mężczyzna wydmuchał blisko dwa promile!

Pijany ojciec spacerował z dzieckiem w wózku

Sytuacja miała miejsce w piątek, 14 kwietnia, w miejscowości Czerwonak. Dwie strażniczki, Ewa i Sylwia, udając na zakupy w czasie prywatnym, zauważyły mężczyznę z maleńkim dzieckiem, którego chwiejny krok wskazywał na znaczny stopień upojenia alkoholowego.

„Idąc chodnikiem zauważyły mężczyznę poruszającego się jezdnią bardzo chwiejnym krokiem, który prowadził wózek z malutkim dzieckiem w środku. Strażniczki próbowały rozmawiać z mężczyzną, który bełkotliwym językiem tłumaczył, że idzie tylko odebrać drugie dziecko ze szkoły” - poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych Straż Gminna Czerwonak.

Tatuś był kompletnie pijany!

Strażniczki wezwały do pomocy swoich kolegów na służbie, a także zawiadomiły policję. Przez stan, w jakim znajdował się mężczyzna, bezpieczeństwo maleńkiego dziecka było zagrożone.

Pijany ojciec został przekazany patrolowi policji, a dzieci po całym zdarzeniu całe i zdrowe trafiły pod opiekę innego członka rodziny.

Nieodpowiedzialny tata „wydmuchał 1,8 promila!!!” - przekazała Straż Gminna Czerwonak.

Sonda
Czy pijany rodzic powinien mieć automatycznie odbierane prawa rodzicielskie?