Pijany rowerzysta podróżował bez świateł! Wynik imponujący

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Pijany rowerzysta podróżował bez świateł! "Wynik imponujący"

Pijany rowerzysta podróżował bez świateł! "Wynik imponujący"

2022-03-29 11:00

Pijani kierowcy to plaga na polskich drogach. W ostatnim czasie policjanci także zatrzymali wielu rowerzystów, którzy byli po kilku głębszych. 37-latek z powiatu średzkiego jednak pobił rekord, który wprawił w osłupienie nawet funkcjonariuszy policji. - Wynik imponujący - przyznali mundurowi ze Środy Wielkopolskiej.

Pijani uczestnicy ruchu drogowego stwarzają ogromne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Tak też było w przypadku 37-letniego mieszkańca powiatu średzkiego. W sobotę (26 marca) po godz. 22:00 policjanci patrolowali okolice Aleksandrowa. Tam właśnie ledwo dostrzegli jadącego drogą cyklistę. - Zaraz po zatrzymaniu funkcjonariusze byli też pewni, że 37-latek znajduje się pod wpływem alkoholu. Aczkolwiek wynik alkotestu zaskoczył nawet samych stróżów prawa - blisko 3,7 promila! Wynik imponujący, ale czy wart chwalenia się? Oceńcie sami - przyznają policjanci z KPP w Środzie Wielkopolskiej.

Mężczyzna jechał bez świateł i odblasków, co stwarzało dodatkowe zagrożenie. Ostatecznie został ukarany grzywną w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Sonda
Jaka kara powinna czekać pijanych kierowców?
Pościg za pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE