Piła. Był poszukiwany listem gończym. Przeszedł na czerwonym świetle

i

Autor: KPP Piła Piła. Był poszukiwany listem gończym. Przeszedł na czerwonym świetle

Próbował oszukać policjantów

Piła. Był poszukiwany listem gończym. Przeszedł na czerwonym świetle

2022-09-13 10:58

Zaskakujące wydarzenia na jednej z ulic w Pile. Policjanci wylegitymowali mężczyznę, który przeszedł przez jezdnię na czerwonym świetle. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym!

Do zdarzenia doszło w piątek (9 września) tuż przed południem. Policjanci patrolowali ulicę Bydgoską, gdzie zauważyli jak mężczyzna zignorował sygnalizację świetlną i przeszedł przez przejście na czerwonym świetle. Mundurowi zareagowali na popełnione wykroczenie i podjęli próbę legitymowania. - W jej trakcie mężczyzna wielokrotnie podawał fałszywe dane i próbował ukryć swoją tożsamość. Funkcjonariusze ostatecznie potwierdzili tożsamość 39-letniego pilanina. Okazało się, że zachowanie mężczyzny było celowe ponieważ był on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze jednego roku i dwóch miesięcy - mówi st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Policja zatrzymała poszukiwanego listem gończym 27-latka. To brat zabójcy z Nowego Światu?

39-latek został zatrzymany i trafił do aresztu. - Mężczyzna odpowie również za popełnienie dwóch wykroczeń: wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy oraz przejścia przez jezdnię na czerwonym świetle - dodaje st. sierż. Zeszot.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki