Piła: Ludzkie zwłoki rozkładały się w piwnicy! Potężny odór zaniepokoił mieszkańców

i

Autor: Google Street View/ policja.gov.pl Piła: Ludzkie zwłoki rozkładały się w piwnicy! Potężny odór zaniepokoił mieszkańców

Piła: Ludzkie zwłoki rozkładały się w piwnicy! Potężny odór zaniepokoił mieszkańców

2021-06-30 17:56

Makabryczne odkrycie w jednym z bloków na terenie Piły (woj. wielkopolskie). Lokatorzy zaczęli uskarżać się na odór. Okazało się, że w piwnicy znajdowało się ciało mężczyzny. Co tam się wydarzyło?

Do makabrycznego odkrycia doszło w środę (30 czerwca) w godzinach porannych. Jak informuje portal asta24.pl, mieszkańcy jednego z bloków przy ulicy Tucholskiej w Pile zaczęli uskarżać się na paskudny odór. W związku z tym wezwano służby, które w piwnicy odkryły ludzkie zwłoki! Wiadomo, że były one w znacznym stadium rozkładu.

- Ustalamy tożsamość zmarłego. Na tę chwilę możemy potwierdzić jedynie, że był to mężczyzna - informuje pilska policja.

Lokalny portal informuje, że mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Wiele na to wskazuje, że pomieszkiwał on w jednym z pomieszczeń w piwnicy. Mieszkańcy bloku ciągle skarżą się na przykry zapach i liczą, że uda się jak najszybciej zdezynfekować miejsce.

Makabryczne odkrycie w Kamieniu Krajeńskim. Zwęglone zwłoki w aucie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE