Piła: Pożar przy domu jednorodzinnym! Ewakuowano trzy osoby!

2021-03-03 12:52 bm
Straż pożarna - zdj. ilustracyjne
Autor: Pixabay Pożar w fabryce mebli w Bisztynku (woj. warmińsko-mazursie).

Pożar przy domu jednorodzinnym w Pile. Strażacy musieli ewakuować domowników. Akcja byłą utrudniona, ponieważ jedna osoba była niepełnosprawna. Co tam się wydarzyło? Gdzie pojawił się ogień?

Do pożaru doszło w środę (3 marca) około godz. 7:00. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze przy jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Rycerskiej w Pile. Jak informuje portal asta24.pl, pierwotnie zgłoszono pożar śmietnika.

- Po przyjeździe okazało się, że pali się również wiata, samochód pod wiatą, także pożar przedostał się na poddasze budynku jednorodzinnego - przekazał w rozmowie z lokalnym portalem st. kpt. Paweł Kamiński, zastępca komendanta Powiatowego Straży Pożarnej w Pile.

Potrzebna była ewakuacja mieszkańców. Z domu wyprowadzono trzy osoby, w tym niepełnosprawną kobietę, którą trzeba było sprowadzić z poddasza po drabinie.

Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał, ale ogień zniszczył wiatę, poddasze domu i zaparkowany samochód.

Pożar Archiwum Urzędu Miasta w Krakowie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE