Piła: Ukradł pieniądze i bilety na koncert ze swojego byłego miejsca pracy

2019-01-16 9:15
Okradł swoje byłe miejsce pracy
Autor: pixabay.com Okradł swoje byłe miejsce pracy

Policjanci zatrzymali 30-letniego mieszkańca Piły, który włamał się do obiektu gastronomicznego i ukradł z niego pieniądze oraz bilety na koncert. Grozi mu 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło pod koniec listopada ubiegłego roku na terenie Piły. Nieznany sprawca uszkodził okno, wszedł do środka lokalu i ukradł pieniądze w kwocie 2 tys. złotych oraz kilkanaście biletów na koncert. Od tego czasu trwały poszukiwania.

- Po przeanalizowaniu zebranego materiału w sprawie funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy wpadli na trop włamywacza, którym okazał się 30-letni mieszkaniec Piły. Amator cudzego mienia został zatrzymany 1 stycznia na terenie powiatu pilskiego przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego podczas kontroli drogowej - relacjonuje Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Przekazał on funkcjonariuszom, że włamał się do obiektu, bo potrzebował pieniędzy. Okazało się, że nie miał większych problemów z dostaniem się do pomieszczenia i wiedział gdzie znajduje się gotówka, bo wcześniej pracował w tym lokalu.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat. Wcześniej był już karany za kradzieże.

CZYTAJ TEŻ:

>> Miał nieść pomoc innym, a kradł leki narkotyczne! Naraził życie 4-miesięcznego dziecka

>> Popularne krople do oczu wycofane z aptek! W trakcie badań wykryto zanieczyszczenia!

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE