Wypadek z trójką małych dzieci w Zatomiu. Auto zostało zmiażdżone

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

DRAMAT

Wypadek z trójką małych dzieci. Auto zostało zmiażdżone, strażacy musieli użyć narzędzi!

2024-02-18 14:43

W Zatomiu Starym w województwie wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku. Rozpędzony samochód wjechał w drugi, co doprowadziło do hospitalizacji czterech osób, w tym trójki dzieci - dwóch 7-letnich chłopców i 4-letniej dziewczynki. Łącznie w wypadku wzięło udział aż siedem osób. Poznaj szczegóły wypadku w Wielkopolsce.

Wielkopolska. Dramatyczny wypadek w Zatomiu Starym. Trójka małych dzieci trafiła do szpitala

W sobotni wieczór w Zatomiu w Wielkopolsce doszło do wypadku na DW nr 182. 37-letni kierowca z powiatu międzychodzkiego najechał na tył drugiego pojazu, w którym znajdowali się mieszkańcy powiatu szamotulskiego. Łącznie w wypadku wzięło udział 7 osób.

Dwie osoby - dorosła i dziecko - zostały uwięzione w pojeździe. Niezbędna była interwencja straży pożarnej. Strażacy do uwolnienia poszkodowanych byli zmuszeni użyć narzędzi hydraulicznych. To jednak nie koniec dramatu. 53-latek i trójka dzieci w wieku 7 i 4 lata zostali przewiezieni do szpitala.

- Na skutek wypadku do szpitala odwieziono 53-letniego kierowcę oraz dwóch 7-letnich chłopców i 4-letnią dziewczynkę - poinformowała w rozmowie z TVN24 mł. asp. Rybczyńska.

Co było w mięsie, które sprzedawano w Nowej Dębie?

Wielki QUIZ z wiedzy o XXI wieku. Jak dobrze pamiętasz te wydarzenia sprzed 10 lub 20 lat?

Pytanie 1 z 10
Chińskie miasto, które zasłynęło pierwszymi odnotowanymi na świecie przypadkami COVID-19. Chodzi o:

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki