Areszt

i

Autor: Pixabay Zdj. ilustracyjne.

Fatalne zauroczenie

Podryw zakończył w areszcie. Zamiast randek będą widzenia

2023-03-15 19:28

Z pozoru błaha interwencja zakończyła się zatrzymaniem 43-letniego mężczyzny. Wpadł, bo chciał poderwać młode dziewczyny. Zapomniał przy tym, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Interweniujący policjanci mu o tym przypomnieli. Przez najbliższy czas, zamiast randek 43-latek będzie miał jedynie widzenia w areszcie.

Kościan. Był pijany, podrywał młode dziewczyny. Skończył w areszcie za grzechy z przeszłości

To się nazywa fatalne zauroczenie. W niedzielę (12 marca) około godz. 19:00 policjanci otrzymali zgłoszenie od młodych dziewczyn, że w Kościanie na ul. Szewskiej, od dłuższego czasu zaczepia pijany starszy mężczyzna. Adorator robił to w sposób niekulturalny i nachalny, próbując je podrywać.

Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny. Policjanci w trakcie przeprowadzanych czynności, po sprawdzeniu w policyjnych systemach ustalili, że 43-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu. Został zatrzymany i najbliższy czas spędzi w Areszcie Śledczym, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Policjanci codziennie zajmują się m.in. poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, którzy usłyszeli wyroki za przestępstwa, lecz ukrywają się z nadzieją, że unikną odpowiedzialności. Funkcjonariusze kościańskiej komendy tylko w przeciągu ostatniego miesiąca zatrzymali 22 takie osoby.

CZYTAJ TEŻ: 40-latek rażony prądem podczas wyrobu wędlin! Tragiczna śmierć

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?
Express Biedrzyckiej - Jacek ROSTOWSKI
Nasi Partnerzy polecają