Podwójne zabójstwo pod Wągrowcem! 22-latek zabił babcię i wujka?!

i

Autor: KPP Wągrowiec Podwójne zabójstwo pod Wągrowcem! 22-latek zabił babcię i wujka?!

Morderstwo

Podwójne zabójstwo pod Wągrowcem! 22-latek zabił babcię i wujka?!

2022-07-28 15:22

W miejscowości Stołężyn (pow. wągrowiecki) w Wielkopolsce doszło do podwójnego morderstwa! Na jednej z posesji znaleziono dwa ciała - 75-letniej matki i 49-letniego syna. W sprawie zatrzymano 22-latka, który był spokrewniony z ofiarami!

Do makabrycznego odkrycia w Stołężynie doszło w środę (27 lipca) po godz. 11:00. Na jednej z posesji znaleziono ciała dwóch osób. - Są to matka i syn w wieku 75 i 49 lat - mówił oficer prasowy KPP w Wągrowcu mł. asp. Dominik Zieliński. Policję na miejsce wezwał jeden z członków rodziny. Znalazł on ciała swojego brata i matki. Policjanci przybyli na miejsce szybko ustalili, że zgon miał charakter nagły spowodowany najprawdopodobniej odniesionymi ranami.

CZYTAJ: Ciała matki i syna znalezione na posesji w Wielkopolsce. Zginęli nagłą śmiercią

Podwójne morderstwo w Stołężynie

Na miejscu przez wiele godzin pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, wsparta funkcjonariuszami z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, którzy pod nadzorem Prokuratora Rejonowego zabezpieczali ślady, które pozwoliłyby na ustalenie dokładnego przebiegu zdarzenia i przyczyny śmierci kobiety i jej syna.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali w Żninie 22-letniego mieszkańca powiatu nakielskiego. Młody mężczyzna to wnuk i bratanek ofiar! Został on przesłuchany na komendzie w Wągrowcu. - Dalsze czynności pozwoliły na ustalenie przebiegu zdarzeń i postawienie zarzutu podwójnego zabójstwa. Mężczyzna złożył wyjaśnienia pokrywające się z ustaleniami śledczych - mówi mł. asp. Zieliński.

22-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Czy sprawcy zabójstw powinni od razu trafiać za kraty na dożywocie?
Morderstwo w Chrzanowie. Andrzej K. Zabił żonę Alicję nożem podczas awantury domowej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany