Porwanie 14-letniej Kasi z Poznania

Porwali Kasię i zgotowali jej piekło! Ważna decyzja sądu ws. Pauliny K.

2023-01-14 17:32

Sprawa porwania i torturowania 14-letniej Kasi z Poznania wstrząsnęła całą Polską. Aktu oskarżenia wciąż nie ma. Śledczy czekają jeszcze na opinie i potrzebują więcej czasu. W związku z tym prokuratura wnioskowała o przedłużenie aresztu dla tych, którzy mieli zgotować piekło nastolatce. Zarówno 18-letni Alan O., jak i 40-letnia Paulina K. pozostaną dłużej za kratami.

Porwanie Kasi w Poznaniu. 14-latka przeżyła piekło. Co dalej z podejrzanymi?

14-letnia Kasia została porwana pod koniec lipca 2022 r., sprzed galerii handlowej w Poznaniu. Napastnicy – tróje nastolatków i dorosła kobieta - wciągnęli ją do samochodu i odjechali z piskiem opon. O wszystkim policję poinformowała mama nastolatki. Funkcjonariuszom po kilku godzinach udało się namierzyć samochód. 14-latka została odbita w podpoznańskich Złotnikach. To, co w tym czasie porywacze zdążyli zrobić dziewczynce, sprawia, że włosy stają dęba. Dziecko było bowiem torturowane i gwałcone! 14-latka miała zgolone brwi i część włosów na głowie. Na skórze było widać ślady pobicia, a także rany po… przypalaniu papierosami!

Poznański sąd przedłużył areszt dla 18-letniego Alana O. Taki sam los spotkał 40-letnią Paulinę K. O losie młodszych sprawców decyduje sąd rodzinny. Nastoletnia córka Pauliny K. opuściła areszt dla młodocianych, ponieważ według śledczych jej udział w napaści był niemal żaden. Kiedy jej kompani torturowali Kasię, ona zajmowała się w samochodzie małą siostrą, którą Paulina K. wzięła ze sobą. Prokuratura ma nadzieję, że w ciągu trzech miesięcy uda się zamknąć śledztwo i skierować do sądu akt oskarżenia w sprawie.

Porwanie 14-letniej Kasi z Poznania. Makabryczne szczegóły. Zobacz zdjęcia

Sonda
Czy znasz kogoś, kogo dziecko zostało porwane lub zaginęło?
Zleciła porwanie kochanki męża. Zamaskowani bandyci wciągnęli młodą kobietę do bagażnika

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki