Potrącił DZIECI na pasach w Środzie Wielkopolskiej. Podał FAŁSZYWE DANE! Apel policji

2020-12-04 18:31 ap
Potrącił DZIECI na pasach w Środzie Wielkopolskiej. Podał FAŁSZYWE DANE! Apel policji
Autor: Janitors/pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Skandal w Środzie Wielkopolskiej. Mężczyzna potrącił na pasach dwójkę dzieci, a dane które podał ich matce okazały się być... fałszywe! Teraz szuka go policja. Masz jakieś informacje o mężczyźnie? Pomóż policji! Sprawdź szczegóły poniżej.

Do zdarzenia doszło na ul. 20 Października w Środzie Wielkopolskiej przy bloku nr 38. W środę wieczorem - po godz. 18.00 mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych. dwójkę dzieci: 11-letnich chłopców. Okazało się, że matce dzieci podał... fałszywe dane.

- Za sprawcą pojechał świadek, który zawrócił mężczyznę na miejsce. Sprawca cofnął się, jednak podał matce chłopców fałszywe dane i nie swój numer telefonu, a potem odjechał - relacjonowała st. asp. Edyta Kwietniewska z policji w Środzie Wielkopolskiej - powiedziała w rozmowie z PAP st. asp. Edyta Kwietniewska.

Dalsza część artykułu poniżej wideo:

Otwarcie kolejnego odcinka południowej obwodnicy Gliwic

Jak informuje RMF/PAP zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, chłopcy nie mają ciężkich obrażeń, jednak jak mówi policjantka - chodzi o rozliczenie kierowcy ze skandalicznego zachowania. Jak możesz pomóc? Świadkowie potrącenia mogą się zgłaszać telefonicznie pod nr tel. 47 77 33 211 lub mailowo na adres dyzurny.sroda-wlkp@po.policja.gov.pl.