Uprowadzili i pobili bejsbolem w lesie! Horror młodej mieszkanki Piły. Wszystko przez zazdrość

2020-12-04 11:36 mrok
Z zazdrości pobiła znajomą bejsbolem
Autor: KPP Piła Z zazdrości pobiła znajomą bejsbolem

Ta historia mrozi krew w żyłach! 34-letnia Małgorzata S. z Piły (woj. wielkopolskie) razem z kolegami uprowadziła swoją konkurentkę z domu, wywiozła za miasto i tam skatowała KIJEM BEJSBOLOWYM. Na szczęście jest już za kratkami. - Kobieta i dwóch jej pomocników zostali już aresztowani - mówi Super Expressowi Łukasz Wawrzyniak z poznańskiej Prokuratury Okręgowej.

Zazdrość o mężczyznę potrafi doprowadzić do przestępstwa. Na podły plan pozbycia się konkurentki wpadła Małgorzata S. z Piły. Razem z kolegami, między innymi: 26-letnim Kacprem S. oraz 31-letnim Rafałem M. -  zapukała do kobiety, o którą była zazdrosna. To, co wydarzyło się potem - przyprawia o dreszcze. Młoda pilanka została siłą zawleczona do samochodu i wywieziona za miasto. Tam rozpoczął się festiwal agresji. - Kobieta była bita, kopana, uderzana kijem bejsbolowym - mówi Łukasz Wawrzyniak. Na szczęście z ataku uszła z życiem.

CZYTAJ: Zasztyletował Anię na oczach córki! Szczegóły HORRORU

Gdy o sprawie dowiedziała się policja, kryminalni od razu ruszyli do pracy. - Łącznie do sprawy zatrzymano pięć osób. Dwaj mężczyźni oraz kobieta usłyszeli zarzuty pobicia, a także pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem - mówi mł.asp. Jędrzej Panglisz, rzecznik prasowy pilskiej policji. Małgorzata S. z dwoma kompanami trafiła już za kratki. - Śledczy będą również ustalać jaki udział w całej sprawie miała pozostała dwójka zatrzymanych - dodaje policjant. Najbardziej przerażający wydaje się być motyw Małgorzaty S. Nieoficjalnie mówi się, że  chodziło o zazdrość i rywalizację o mężczyznę między Małgorzatą S. a ofiarą. - Wszystko to będzie sprawdzane i weryfikowane w toku śledztwa - mówi Super Expressowi Łukasz Wawrzyniak.

Tak wygląda grób Ewy Tylman