Nie żyje czteroosobowa rodzina!

Potworna tajemnica pożaru domu w Zalasewie! Marian S. miał worek na głowie? [ZDJĘCIA]

2022-10-11 11:07

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską! We wtorek (11 października) w Zalasewie (powiat poznański) doszło do pożaru domu. W środku strażacy natrafili na zwłoki czterech osób. Wiadomo, że byli to rodzice oraz dwójka dzieci. Teraz na jaw wychodzą makabryczne szczegóły. Według nieoficjalnych doniesień, Marian S. miał na głowie plastikowy worek. Wszyscy sąsiedzi są w głębokim szoku.

Tragiczny pożar domu w Zalasewie! Nie żyją cztery osoby, w tym dwoje dzieci!

Oficer dyżurny wielkopolskiej straży pożarnej poinformował PAP we wtorek (11 października), że zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego wpłynęło tuż po północy. Rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak wyjaśnił, że ofiary śmiertelne to małżeństwo: mężczyzna miał 61 lat, kobieta 55 lat. Nie żyją też dzieci w wieku 9 i 14 lat.

- Wiemy, że ta rodzina niedawno wprowadziła się do tego domu, wcześniej mieszkała w Niemczech. Ustalamy, czy jest to zdarzenie o charakterze kryminalnym, prowadzone będą oględziny miejsca zdarzenia, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok - powiedział.

Zobacz zdjęcia z pożaru:

Potworna tajemnica pożaru domu w Zalasewie! Marian S. miał worek na głowie?

Pożar wstrząsnął wszystkimi. Jeszcze bardziej zszokowała wiadomość, że w domu mogło dość do potwornej zbrodni, a pożar miałby być próbą jej zatuszowania. Jak mówią nam sąsiedzi, Joanna i Marian S. byli zgodnym małżeństwem przez 35 lat. Niedawno wrócili z Niemiec po 22 latach. 61-latek pracował tam dla amerykańskiej firmy. Natomiast Joanna zajmowała się dziećmi: Jeromem i Sunny. Jak mówią nam sąsiedzi rodziny, dzieci uczyły się przez internet, a w domu mówiono wyłącznie po niemiecku. - Cała rodzina sprawiała wrażenie otwartej. Nigdy nie stronili od ludzi. Ojciec zawsze miły i serdeczny. Nie możemy uwierzyć w to, co się stało - mówią na sąsiedzi.

Jak nieoficjalnie ustalił dziennikarz RMF FM, zmarły mężczyzna miał mieć założony na głowę worek, a na twarzy jego 9-letniego syna miał leżeć fragment materiału. Ponadto na podłodze miały być widoczne ślady brunatnej substancji.

Sonda
Czy straciłeś/straciłaś kiedyś kogoś bliskiego?
Nocny pożar domu w Janowie pod Międzyrzeczem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany