Straszny wypadek w Warmińsko-Mazurskiem. Nie zauważyła, że jest wyprzedzana. Pasażer nie żyje

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Wypadek w Wielkopolsce. Sześciu poszkodowanych

Uwaga!

Poważny wypadek w Wielkopolsce. Sześciu poszkodowanych, w tym trójka dzieci

2023-09-10 17:09

Poważny wypadek w Woli Koszuckiej (woj. wielkopolskie) miał miejsce w niedzielę (10 września 2023 r.) ok. godziny 14:00. Niestety, w wyniku groźnego zdarzenia ucierpiało sześć osób, w tym trójka dzieci.

Niepokojące wieści z wielkopolskich dróg. W powiecie słupeckim zderzyły się dwa samochody. W pojazdach podróżowało sześć osób, w tym trójka dzieci. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia. W tej chwili nie ma informacji o stanie zdrowia uczestników wypadku. Po godzinie 16:15 Polska Agencja Prasowa podała, że działania służb dobiegają końca. 

Policjanci apelują o ostrożność na drogach. W weekend dominuje przyjemna pogoda, warunki atmosferyczne nie utrudniają życia kierowcom, ale to nie zwalnia z obowiązku zachowania koncentracji. O ew. utrudnieniach będziemy informować w naszym serwisie.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected]

Wypadki i dzwony ze świata motorsportu

Pytanie 1 z 12
Michael Schumacher w najpoważniejszym wypadku w F1 złamał nogę. Chodzi o wypadek na Silverstone w roku