Pożar mieszkania na poznańskim Dębcu! Nie żyje 8-letnia dziewczynka

2021-10-28 8:34
Pożar mieszkania na poznańskim Dębcu! Nie żyje 8-letnia dziewczynka
Autor: OSP Luboń Pożar mieszkania na poznańskim Dębcu! Nie żyje 8-letnia dziewczynka

Dramatyczne doniesienia z Poznania! Dziś (28 października) w domu wielorodzinny wybuch pożar. Niestety według najnowszych doniesień, nie żyje 8-letnia dziewczynka, a kilka osób jest ciężko rannych. Na miejscu wciąż pracuje policja, która ustala okoliczności tej tragedii.

Pożar mieszkania w Dębcu! Kilka osób trafiło do szpitala

Trzy osoby trafiły do szpitala po pożarze, który wybuchł w budynku wielorodzinnym w Poznaniu. Pożar w jednym z mieszkań zauważono w czwartek.

Zobacz: Zatrzymali roztrzęsioną kobietę. Jej dzieci potrzebowały pomocy!

- O godzinie 3:03 zostaliśmy zaalarmowani do zdarzenia na ulicy Akacjowej w Poznaniu, gdzie doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Na miejsce działań udaliśmy się dwoma zastępami. Zagrożenie zlokalizowano na parterze. Na miejscu prowadzono ewakuacje ludzi z budynku. Kilka osób zostało poszkodowanych - wyjaśnia OSP Luboń.

Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji poinformowała PAP w czwartek, że w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń zmarła 8-latka poszkodowana w pożarze. Dodała, że stan pozostałych osób poszkodowanych w zdarzeniu nie zagraża ich życiu.

Z budynku na poznańskim Dębcu ewakuowano łącznie około 20 osób. W akcji gaśniczej uczestniczyło dziewięć zastępów straży pożarnej. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Tragiczny pożar domu w Widaczu. Nie żyje mężczyzna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE