Kobieta utonęła na poznańskich Szachtach! Trwają poszukiwania mężczyzny

2021-11-16 11:59
Bednary: Poszukiwania 13-latka, który wszedł do Bzury. Nurkowie w akcji
Autor: Ben_Kerckx / CC0 / pixabay.com Poznań: Kobieta utonęła w wodzie! Trwają poszukiwania mężczyzny - zdj. ilustracyjne

Dziś (16 listopada) na terenie Szacht w Poznaniu doszło do dramatycznych wydarzeń. Dwie osoby wpadły do wody. To mężczyzna i kobieta. Niestety mimo reanimacji, życia 42-latki nie udało się uratować natomiast mężczyzna został wyciągnięty na brzeg i trafił do szpitala. Wciąż trwają poszukiwania trzeciej osoby.

Tragedia w Poznaniu. Nie żyje 42-letnia kobieta

Informacja dotarła do służb ratunkowych między godziną 5 a 6. - Mieliśmy informację, że jedna osoba jest na zewnątrz, a druga jest w wodzie. Wędkarze zaprowadzili nas na miejsce zdarzenia, bo tutaj teren jest trudny, jeżeli chodzi o dostępność. Tam znaleźliśmy kobietę, którą znajdowała się w takim miejscu, że jej głowa była pod wodą - poinformował dziennikarzom TVN 24 brygadier Mariusz Kowalski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Poznaniu.

Zobacz: Dramat w Nowych Skalmierzycach. Sąsiad zamordował sąsiadkę z miłości?!

Niestety reanimacja nie przyniosła skutku i obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon kobiety. Do szpitala przetransportowano za to mężczyznę. - Był w stanie hipotermii. Ustalamy tożsamość tej osoby - wyjaśnia Marta Mróz, rzeczniczka poznańskiej policji. Trwają poszukiwania trzeciej osoby. Sprawę bada poznańska policja. Na razie nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Wzruszające wspomnienie o Kamilu Durczoku. Przyjaciel dziennikarza szczerze o ich znajomości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE