Poznań. Ksiądz postraszył komornika bożym sądem. Szokujące słowa duchownego

i

Autor: Youtube.com / W obronie Mszy Św. P-ń Wroniecka 9. Msza Trydencka / Zrzut ekranu Poznań. Ksiądz postraszył komornika "bożym sądem". Szokujące słowa duchownego

Poznań. Ksiądz postraszył komornika "bożym sądem". Szokujące słowa duchownego

2022-06-30 14:34

Ksiądz Michał Woźnicki z Poznania, wyrzucony z zakonu salezjanin, będzie eksmitowany ze swojej celi! To efekt jego procesu z zakonem. Sprawa jest już u komornika, którego właśnie odwiedził zagrożony eksmisją duchowny. Dlaczego to zrobił? Żeby ostrzec komornika przed karą boską!

Ksiądz Michał Woźnicki jest już znany w całej Polsce z awantur! W internecie transmituje nie tylko msze w rycie rzymskim, ale także swój konflikt z salezjanami, którzy wyrzucili go z zakonu za niesubordynację oraz krytykę nie tylko zakonników, ale też samego papieża i innych kościelnych hierarchów. Teraz ksiądz Woźnicki jest suspendowany - czyli jest księdzem, który nie powinien odprawiać mszy. Duchowny kary salezjan jednak nie uznaje i ze swojej celi wynieść się jednak nie chce. Nie przekonało go nawet to, że salezjanie założyli mu sprawę w sądzie o eksmisję, którą prawomocnie wygrali.

CZYTAJ: Ksiądz nazwał policjantkę "ladacznicą". Wcześniej został pobity pałką!

Ksiądz pofatygował się właśnie osobiście do komornika, który ma go eksmitować. Towarzyszył mu dorosły ministrant, który wszystko nagrywał i transmitował w sieci. Komornik uprzejmie i cierpliwie tłumaczył księdzu zawiłości procedur. - Pan opuści ten lokal i zabierze rzeczy. A jeśli nie będzie pan mógł lub chciał zabrać, to salezjanie wyznaczą osobę, która weźmie je pod dozór. Jeśli rzeczy nie zostaną odebrane w ciągu 30 dni, o ich losie zdecyduje sąd - mówił komornik. Ksiądz Michał tych informacji jednak nie chciał przyjąć do wiadomości.

- Ja wierzę, że do tej eksmisji nie dojdzie, że albo Pan Bóg zaingeruje, albo pan tam nie dojdzie, albo się pana żonie coś stanie, albo inne rzeczy i po prostu pan się zniechęci do wchodzenia w konflikt z Bogiem. Bo pan sobie księdzu może mówić na „pan”, natomiast wobec Pana Boga takie klauzule nie obowiązują - powiedział do komornika ksiądz Woźnicki.

ZOBACZ: Kontrowersyjny ksiądz z Poznania znowu w akcji! Rzucił się pod koła innemu duchownemu [WIDEO]

- Jak pan tych rzeczy nie słyszał od sądu i od moich braci, to ode mnie pan usłyszeć przestrogę. Lepiej by było się panu z tej rzeczy wycofać póki czas, zanim zaczną kary boże na pana przychodzić i będzie pan widzieć spaloną ziemię, za sobą i przed sobą. I rozwiązanie Judasza - sznur i drzewo. Oczywiście nie kieruję tego jako gróźb, natomiast kary boże są w doczesności, żeby nie było wiecznie - mówił duchowny. Jak poinformowali już Salezjanie, Kościół rozpoczął procedurę zmierzającą do usunięcia Woźnickiego ze stanu duchownego.

Kim jest ksiądz Michał Woźnicki?

O wyczynach księdza Michała Woźnickiego wielokrotnie pisaliśmy na naszych łamach. Duchowny za krytykę zakonników, kościelnych hierarchów i papieża, a także za odprawianie mszy po łacinie, został wyrzucony z zakonu. Jest suspendowany - czyli jest księdzem, który nie powinien odprawiać mszy. Duchowny kary jednak nie uznaje i ze swojej celi wynieść się nie chce. W listopadzie 2021 roku zapadł prawomocny wyrok w sprawie eksmisji księdza Woźniackiego z zakonu.

Jednym z ostatnich skandalów skandalem z udziałem księdza Woźnickiego była awantura w sklepie Żabka tuż obok zakonu. Ksiądz Woźnicki wdał się w sprzeczkę z innym księdzem, a następnie... rzucił się pod koła jego pojazdu.

Ksiądz zmienił cennik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE